Představujeme Vám horor U55: End of The Line

e1.png
Dost často projíždíme GreenLight na Steamu, kde si Indie autoři her prezentují svoje tvorby. Tentokrát nás zaujal horor především kvůli vzhledu a kategorii - horor. Máme pro Vás základní informace o hře, několik velmi pěkných obrázků + Trailer z KickStarteru.


Devatenácti člený tým, který pracuje na zcela novém hororu #U55 se dostal do GreenLight. Tam byla dost úspěšná a hráči, neboli uživatelé Steamu ji dostali až na takovou pozici, že se bude prodávat klasicky jako ostatní hry. Steamu tak půjde z každého prodeje hry 30%, což je dost, dokonce nemyslíme, že by hra stála 49€, ale něco kolem 20 - 25€.

Doposud neznámé studio má slušně našlápnuto, ještě aby ta hratelnost a ostatní byly tak dobré, jako obrázky ze hry. 

O hře:

#U55 je horor z pohledu první osoby. Hra se inspirovala především Dead Space, Amnesia nebo Silent Hill. Hra realně zachovala Berlínské lokality, jako například metro, vládní čtvrti nebo hlavní nádraží a bude toho více. Hlavní postavou bude David, student z Ameriky, který přijel za svou přítelkyní do Německa. V metru to také všechno začíná. David zkolabuje a probere se v Berlínském metru. Hlavní zdroj světla bude Vás "Samusng Galaxy". 

Tvůrci doporučují stereo sluchátka, hra prý nabídne velmi dobrý audio, která udělá to pravou atmosféru, která bude pro hru velmi důležitou součastí. Hra podporuje také Rift Oculus, která hře dá opravdovou "virtuální realitu". 

Hra bude kompletně pouze v anglickém jazyce. Nenajdete tam žádnou zbraň, cílem hry není zabíjení, k dispozici bude pouze chytrý telefon.

Kdy přesně hra vyjde se neví, vše je teď na domluvě s vývojáři a Steamem.

Tady několik obrázků ze hry
1.jpg
1.png
3.png
4.pngcomments powered by Disqus
03.10.2013 20:50:37
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one