Představujeme Vám horor Kholat

Kholat.png
Překvapivě byl oznámený další titul jednoho z Indie studií. Přece jen ale horor nabídne něco, co jiné ne. To, že bude mít kvalitní hororovu atmosféru asi nemusíme ani psát (snaží se o to každý horor), ale tady se prý objevíme ve skutečně hororové situaci podle události, která se opravdu stala.
Horor Kholat nás vtáhne do Ruska, kde se inspiruje skutečnou událostí z roku 1959, kdy se v horách ztratilo 9 horolezců a tragicky zahynuli, ovšem nikde se neprokázalo, jak vlastně zemřeli, co ale my budem dělat ve hře? Možná se vydáme najít příčinu toho, proč zemřeli, nikdy se totiž jejich smrt nevysvětlila. Vyloučilo se umrznutí nebo podobná příhoda, všech 9 horolezců se na "Hoře Mrtvých" zemřelo z jiných důvodů. Jeden měl vytržený jazyk, další zase zlámané končetiny a hlavně, všichni byli bez bot. 

Hra nabídne pohled první osoby, bude bez boje, ovšem budete muset přežít a v takových horách to neni nic lehkého. Nečekejte ani úplnou tunelovku, k dispozici máte mapu s kompasem, které zkrátka musíte použít, ztratit se neni v Kholat nic těžkého. 

K dispozici máme první obrázky a první trailer ze hry.

#Kholat vychází letos pro PC.
3.jpg
5.jpg
6.jpg
4.jpg
2.jpg
1.jpg
08.02.2014 15:54:42
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one