Představujeme Vám herní konzoli TGP Box s Windows 10

TGP BOX.png
V Číně konzole nové generace PlayStation 4 a Xbox One moc nejedou, lidé dávají přednost jiným značkám, ty nikdo z nás samozřemě absolutně nezná. Teď ale gigant čínské herní branže Tencent představili svou vlastní konzoli, poběží na Windows 10. Známe také první podporované hry.
Novou konzoli představil Čínský gigant Tencent (částečný majitel Epic Games, tvůrci #Paragon). Jmenuje se TGP Box a poběží na novém Windows 10, prioritou je tak DirectX 12.0. Je tak jasné, že nepůjde tak úplně o herní konzoli jako v případě PlayStation nebo Xbox, TGP Box bude spíše sestavný high-end PC. Ten v sobě ukrývá nejnovější procesory od Intelu. To je ale zatím bohužel vše, co o HW víme.

Tencent představili také částečný seznam her, které se na konzoli objeví jako první. Těmi jsou například FIFA Online, NBA 2K Online, Need for Speed nebo League of Legends. Všechny, kromě LOL jsou exkluzivně Asiijskými hrami, takže si je bohužel asi nezahrajeme. Konzole byla oznámena zatím pouze pro Asii, zda se podívá také do Evropy a dalších částí planety nevíme.
_noticias2010_-3389513.jpg
16.05.2016 12:43:10
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one