Představujeme Vám Grave, survival horor v otevřeném světě

Grave.png
Grave nabídne otevřený svět v hororovém prostředí. Poběží na Unity Engine a vyjde pro platformy PC, Linux, Mac a nejspíše i pro konzoli Xbox One. V čem bude Grave tak jiný a inovatovní o proti jiným survival hororům? Asi moc ničím, za zmíňku přece jen ale stojí. Podívejte na první info, screeny a video.
Jako správný horor, Grave nabídne den/noc plynule se měnící. Ve hře by se Vám neměl dostávat stereotyp a to díky měnícímu se prostředí. Chvíli běžít, obrazovka se zamlží a chvíli musíte přemýšlet, kde jste a kudy se vydat. Důležité bude především hledat předměty s kterými vyřešíte úkoly. Během toho si musíte dát samozřejmě pozor na hrozby, kterou jsou zvláštní mužíčci připomínající ufo. Ty zaženete pouze světlem (ve videu uvidíte). 

Hru jsme měli možnost vyzkoušet, sice to je silně neoptimalizovaná verze, která se seká i na mé GTX 765 a i7 procesoru, ale na vyzkoušení pre-alpha verze to stačilo. Atmosféra špatná nebyla, prostředí bylo zajímavé, opavdu hororové. Pokud si rannou alpha verzi chcete zkusit, stahujte demo (249 MB).

Další informace se dozvíte na oficiálním profilu Indie vývojářů. Níže už můžete vidět první zajímavé screeny ze hry (které jsou bohužel lehce kostrbaté) a první gameplay záběry z plynulého hraní.
#Grave vyjde pokud se na něj vybere ještě letos. - KickStarter.
3.jpg
2.jpg
7.jpg
4.jpg
1.jpg
5.jpg
6.jpg
17.04.2014 14:51:29
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one