Představujeme Vám Freeplay mód s příběhem pro Survarium

survarium.png
To, že free-to-play střílečka Survarium od tvůrců STALKERA bude mít také singleplayer víme už snad od samotného začátku. Nikdy se o něm ale pořádně nemluvilo, tedy až do dnes. Vostok Games se konečně rozpovídali, jak singleplayer bude vypadat a co nás všechno čeká.
PvP systém, který jste si mohli zkusit v otevřené beta verzi moc nepřipomíná nástupce STALKERA, kterého slibovali ve Vostok studiu. STALKERA připomene až mód FreePlay, který je tu pro příběh a pořádný survival. Freeplay mód nabídne drsné podmínky, které také můžete potkat ostatní hráče z onlinu, včetně samozřejmě PVC postav. Nepůjde ale o klasickou kampaň, kterou nabídl STALKER nebo jiné dnešní akční hry. Stejně jako například v DAYZ budeme mít pouze jeden život a kolem bude spousta nástrah. Pokud Vás někdo zabije, může si Vaše věci ihned vzít, pokud se ale zabijete nebo umřete aniž by Vás někdo okradl, tak Vaše výstroj zůstane tam kde je a vy se můžete co nejrychleji dostat na místo, kde jste umřeli a vzít si zpět všechny věci.

Boj o přežití si hráči můžou samozřejmě vybrat sami, buď se pokusí nasbírat co nejvíce bodů a budou hodně riskovat nebo se pokusí co nejdéle přežít a vyhnou se všem postavám. Vše ve Freeplay je na Vás. Čeká na nás také velká mapa, možná jste si všimli, že v PvP jsou velmi malé mapy, jako například v mutliplayeru Call of Duty, zde ale jde o průzkum otevřeného světa. Svět nabídne několik lokalit, kam se ale bohužel nemůže podívat uplně každý, pro přístup do další části světa bude potřeba získat nějaké věci, které Vás pustí dále. Záleží také na levelu skillu, který máte.

Co nás ale zaujalo? Ve světě Survarium bude během hraní docházet k bouřím, které pokud se dobře neschováte, Vás zabijí a vy můžete se postavou začít opět od nuly. Nemusíte ale mít strach, na bouři bude hra v čas upozorňovat a vy budete mít několik minut na to, aby jste si co nejdřív našli úkryt. Bouře může přijít jednou za 2 hodiny, upozornění na bouři se ukáže vždy 15 minut předtím, než přijde. Jenže bouře tu není jen proto, aby zabila ty, kteří se neschovají, bouře přinese také do hry další hráče, kteří během těch 2 hodin opustili hru, tím to ale nekončí, bouře do hry přinese nové věci, které prostě najít chcete! a náhodně je rozmístí po světě.

My se na Freeplay mód těšíme mnohem více, než na PvP, který nyní Survarium nabízí, a co vy?
2.jpg
3.jpg
1.jpg
Survarium vychází v průběhu roku 2015
06.02.2015 23:28:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one