Představujeme Vám Everybody's Gone to the Rapture

eb.png
Pamatujete na hru Dear Esther, která nebyla tak úplně hra, ale spíše příběhová linka s krásnými detaily okolí a možností pouze se pohybovat tam a zpět? Tak právě tito lidé tvoří hru Everybody's Gone to the Rapture, je o konci světa a běží na CRYENGINE, mrkněte na video, obrázky a informace.
Na hře se pracuje minimálně více jak 2 roky. Ovšem až nyní se o hře pořádně něco ví, můžeme vidět video s aktualizovaným CRYENGINE a několik málo obrázků. 

Hra je o konci světa, tak trochu jiném konci světa. Vaše aktuální poloha ve hře je v Anglii, kde kolem Vás skoro nic nefunguje, apokalypsa s překvapením zničila drtivou většinu věcí a na Vás bude, aby jste dali věci dohromady. Zatímco se v Dear Esther nedalo dělat prakticky nic, tady to už neplatí, skoro s každou věcí, kterou uvidíte půjde manipulovat. Zatím nás nenapadá, k čemu by jsme to po silné apokalypse dělali, ale to bude asi překvapení.

Ve hře potkáte 6 dalších lidí, kterým asi budeme pomáhat přežít a hledat věci. Hra se bude snažit udělat opravdový simulator přežití, chce Vás postavit do opravdové situace konce světa a to na realistickém #CRYENGINE v pohledu první osoby. 

Co je ale zvláštní a může být dost těžké. Na každý úkol budete mít přesně 60 minut, tedy hodinu čas, ovšem než proběhnete celou otevřenou plochu, může Vám to zabrat až 20 minut. To je jasné znamení toho, že hra bude o dobrém pozorování a prozkoumávání. Žádný kout by jste neměli vynechat, proto právě za tím rohem může být věc, kterou budete 50 minut hledat. Zní to možná nudně, hledat a hledat, ale tvůrci slibují zábavu.

Teď se můžete podívat na nové obrázky a záběry ze hry:
1a.jpg
2b.jpg
3c.jpg
4d.jpg
Everybody's Gone to the Rapture vychází na podzim 2014 pro PS4 a možná PC
15.06.2014 14:11:49
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one