Představujeme Vám Disaster Report 4: Summer Memories

Summer.png
Disater Report sérii možná neznáte, není divu, pochází z Japonska a k nám se jen tak nějaké informace nedostanou, popřípadě skoro nikoho nezajímají. Jenže tenhle čtvrtý díl s podtitulem Summer Memories vypadá dost k světu. Podívejte na základní info o hře a první gameplay trailer.
Hra nás, vůbec po prvé od své série zaujala. Tyhle adventury prostě milujeme a rádi bychom Vám ji představili i Vám. Čtvrtý díl Disater Report měl původně vyjít už v roce 2011 exkluzivně na PlayStation 3, jenže ze všeho sešlo a hra se "zrušila". Teď, po několika letech se však její vývoj vrací zpět, její autor také oznamuje, že vyjde exkluzivně na PlayStation 4, nikoliv už PS3.

Vy, jako ženská hlavní postava (můžete si vybrat i muže) se pokusíte uniknout ze zničeného města, které postihlo obrovské zemětřesení, které mimochodem bude pokračovat v průběhu hry. Cestou zničeným městem samozřejmě potkáte také další lidi, kteří se pokouší dostat z trosek a uniknout pryč. Bude na Vás, jestli pomůžete nebo ne. K takovýmu survivalu samozřejmě patří také hledání zásob, jako jsou voda, jídlo, ale i nějaké ty lékárnické potřeby.

Datum vydání zatím hra nemá, každopádně ji budeme i dále sledovat.28.11.2015 11:26:23
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one