Představujeme Vám českou hru Návrat doby temna

Návrat doby temna.png
Herní vývojáři z spidla.cz právě představili zcela novou hru do jejich bohaté sbírky. Jde o další klikačku, kterou se naučíte do několika minut, je zcela kompletně s českým dabingme a titulky a hrát ji můžete hodiny s celou Vaší rodinou. Pojďme se ji detailně představit.
Co nás v téhle temné klikačce čeká?
  • Napínavý příběh

  • Strašidelná atmosféra

  • Dlouhá herní doba

  • Desítky skvělých miniher 

  • Úžasné scény a 3D efekty

 
Lidstvo se teprve nedávno zbavilo tmářství a pověr středověku, a přestože bludy a klamy stále ještě pletou lidem hlavy, moudrost vědy a osvícenství již začínají nabírat na síle. Zdá se ale, že tento trend není právě po chuti mocným šedým elitám, které jsou v skrytu připraveny zasáhnout proti osvobozující síle rozumu.

Skupina mocných byrokratů, oligarchů, mafiánů a zaprodaných důstojníků z řad policie patří k tajnému kultu. Toto zlověstné Bratrstvo a jeho přívrženci se snaží získat vládu nad městem i nad královstvím. Kontrolovat jeho obyvatele a zničit všechny zdroje poznání a kultury. 

Po podezřele náhlém úmrtí krále se věci dávají do pohybu a váš život s nimi. Pomozte vystopovat a odhalit tajné spiknutí. To nebude snadné, ale ještě těžší bude ho zastavit. Pokusíte se o to? Jděte do toho a zachraňte celé království i s obyvateli. Vyřešte množství úkolů a hádanek, ukažte svou odvahu a důvtip. Nenechte ohavné Bratrstvo převzít kontrolu nad královstvím! 

  
Minimální HW požadavky:

  • Operační systém: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
  • Procesor: 2.5 Ghz
  • RAM: 2 GB
  • DirectX: 9.0
  • HDD: 0.6 GB


Máme pro Vás samozřejmě jako vždy také galerii obrázků a obal hry - bohatou galerii obrázků můžete zhlédnout na oficiálním facebooku Špidla.cz. Návrat Doby Temna bude v prodeji už brzy a pořídit si ji můžete za parádní cenu 69,90 KČ nebo 2,96 €.


Názor spite.cz:


Dostala se nám do rukou plná verze hry a na první pohled nás velmi pěkně potěšila hned první 3D animace a především český dabing hry. Zaujal nás děj a také velmi lehké ovládání, které můžeme doporučit také mladším hráčům. 

Pokud to bude možmé, uděláme pro Vás o tuto skvělou hru soutěž.

3.jpg
1.jpg
2.jpg
6.jpg
091950.jpg
5.jpg
Návrat Doby Temna vychází v Březnu 2015
27.02.2015 15:29:49
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one