Představujeme Vám Bear Simulator (medvědí simulator)

Bear.png
Před nějakou dobou jsme Vám představovali Goat Simulator (kozí simulator), který byl spíše jako vtip od Coffee Studia, teď tu máme Bear Simulator, který už nebyl sestavený jen jako vtip. Na KickStarteru rozjel kampaň a my Vám hru nyní trochu přiblížíme a podíváme se na gameplay video.
FarJay Studio před několika dny oznámilo nový simulator, kde nebudem hrát za člověka, ale za medvěda. Nebude snad tak absurdní jako #Goat Simulator 2014. Udělali tak zcela novou kategorii her "FPB" - Firts Person Bear

O co půjde? Zkrátka se vžijeme do nebezpečných životů mědvědů, kteří jsou chránění, přesto ale zabíjí několik lidí ročně. Vaším úkolem bude prozkoumávat svět, který bude velký, musíte se uživit například lovem ryb nebo rostlinami, který mimochodem můžete vidět ve videu. 

Dostaneme hned několik druhů postavení pohledů, tvůrci upozorňují, že ve videu je pohled, kde vidíte stále packy před sebou, to ve finálním vydání nebudete, chodit budete normálně po čtyřech, pohled při postavení se na zadní si samozřejmě budete moct dát, využijete jej ale jen v případě, že něco sledujete nebo se krmíte. 

Bear Simulator je právě v kampani na KickStarteru, zbývá mu ještě 27 dní. Tvůrci žádají hráče o 29,500 Liber, za 3 dny už ale vydělali 17,352 Liber, finální cena by tak mohla být mnohem vyšší. 
#Bear Simulator vychází v Listopadu 2014 pro PC a Mac
2.jpg
3.jpg
1.jpg
21.03.2014 07:47:54
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one