Představen nový Red Engine 3 na kterém poběží Zaklínač 3 a Cyberpunk 2077

redendigen3.png
Před pár dny jsme Vás informovali o možném oznámení třetího dílu The Witcher 3. Polská společnost stále detaily tají. Těšit se prý máme na 5.2. 2013, kdy nám vše prozradí. Zatím pouze informují o novém RedEngine 3, který je postaven na míru RPG hrám další generace.


Tvůrci Zaklínačů nás chtějí nalákat na 5.2. 2013, kdy prozradí co celou tu dobu plánují. Vytvořili dokonce i RedEngine 3, který prý bude na míru sedět RPG hrám další generace. Vše se prý posunulo o velkou hranici výše.

Zveřejnili také první obrázek, kde jako redakce tipujeme, že půjde o The Witcher 3. Podle spekulacíse bude jednat o otevřený svět, což se dozvíme v následujících dnech, týdnech a měsíců.

Nový RedEngine 3 nabídne stovky nových animací, dokonalé cut-scény, realistické osvětlení, dokonale vystihuje emoce a pocity postav a dodává obrazu ten správný HD rozměr. Bude plně podporovat 64 bit, díky kterému se Engine chová více realně.

O novém Zaklínači se mluví už delší dobu, nový obrázek jasně napovídá tomu, že opravdu půjde o Witchera. Nechme se překvapit a těšme se na první ukázku RedEnginu 3.
.
redengine_3_mini-game0-img228877.jpg
02.02.2013 07:29:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one