Pracuje Rockstar Games na akční stealth hře?

RockStar Games.png
Na stránkách Rockstar Games, přesněji v nabídce práce se objevil inzerát, který hledá nové kolegy, kteří mají zkušenosti se stealth akčními hrami, jsou tam ale i další požadavky, zkušenosti s pokročilou destrukcí nebo upravování zbraní. O jakou hru by mohlo jít? Máme tip!
O jakou hru by mohlo asi jít, že by Rockstar Games pracovali na GTA IV a chtěli přidat lepší destrukci okolí a stealth (ikdyž stealth vlastně lze použít v GTA)? To nám přijde, jako nesmysl. Rockstar má i další značky, jako například L.A. Noire, ale že by zde byl důležitý stealth? Asi také ne, nezdá se nám v potaz ani druhý díl Red Dead: Redemption. Napadlo nás však, že by mohlo jít o dlouho, dočasně pozastavenou značku Agent (exkluzivní hra pro PlayStation 3). 

Agent je akční stealth hra, která byla oznámena v roce 2007 pro PS3, pak se o ní mluvilo až v roce 2009, od té doby uplné ticho, všichni si tak mysleli, že Agent je mrtvou hrou. V roce 2011 se ale opět něco dělo, Rockstar s Take-Two si registrovali další a nové ochrané známky - potom zase dlouho ticho, ikdyž Take-Two upozorňovalo, že se na hře stále pracuje. Začátkem minulého roku Rockstar na oficiální stránce dal hře vydání na rok 2029 (asi nějakej joke). 

A teď tenhle inzerát, půjde o dokončení hry Agent, která měla být původně pouze pro PS3 nebo jde o uplně novou značku, co myslíte? Mimochodem, na stránce Agent se už více jak rok píše "Coming Soon", asi trošku zapomenutý titul.01.10.2015 09:00:22
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one