Pozor na problémy s EA ORIGIN

images.jpg
Hráči, kteří mají hry od EA ať už stažené z internetu, nebo pořízené z různých shopů a eshopů mohli zjistit, že Vaše hry potřebují program EA ORIGIN. Je to internetový store od EA a hlavně program potřebný pro hraní některých her.

Před pár dny jsme zjistili 2 velmi ošemetné informace o programu EA ORIGIN. Pokud nevíte co to ORIGIN je, rádi Vám to v rychlosti vysvětlíme.  Origin pracuje na stejném principu jako Steam. Máte přátelé, je tam obchod s hrami od EA a hlavně je to klient pro Vaše zakoupené hry a to je právě problém, který si dneska povíme.
Problémy s cracknutými hrami
Nové hry od EA jak je nám známo potřebují zapnutý ORIGIN v počas Vašeho hraní. Origin si bude hlídat CD klíče a prostě všechny zakoupené klíče online. Možná už i Battlefield 3 bude potřebovat zapnutý ORIGIN. Jediný možný tah by mohl být offline mod. Prostě vypnout internet, nastartovat hru a internet zapnout. No nechme se překvapit, ale myslím, že nám EA zavařilo a bude se dlouho řešit, jak tento problém vyřešit.
  
ORIGIN VÁM MŮŽE SMAZAT ZAKOUPENÉ HRY
Jak již v nadpise vidíte, origin Vám může smazat hru kterou jste si zakoupili a vůbec nekouká na cenu hry. Ale proč ji smaže? Pokud budete přes 2 roky neaktivní na svém účtu pro ORIGIN, hry a účet bude smazán a předán EA. Takže si hlavně zapamatujte. I když hrát hry už nebudete, radši se každý půl rok na ORIGIN přihlašte, tedy pokud tam máte hry, které jste si zakoupili.
29.08.2011 12:12:34
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one