Použili tvůrci Middle-Earth: Shadow of Mordor animace a zdroje z Assassin's Creed: II ?

mordor.png
To, že včerejší premiérová ukázka Middle-Earth: Shadow of Mordor připomínala Assassin's Creed jsme psali hned v článku nad videem. Všimli si toho samozřejmě i další hráči, uživatelé, ale pozor, dokonce samotní ex-tvůrci Assassin's Creed: II, kteří říkají, že jde o plagiatorství.
Včera kolem 5. hodiny večer jsme Vám ukázali 8. minutovou ukázku ze světa Pána Prstenů. Hned první vteřiny nám ale připoměly svět Assassin's Creed, tentokrát ale v Mordoru. Chůze, lezení po zdech, zabíjení nebo stealth a třeba také orlí oko, to vše použili nejspíš tvůrci Shadow of Mordor ze starého Assassin's Creed 2. Toho si všiml každý druhý fanoušek her a pozor, i samotný tvůrce těchto kódů pro Ubisoft.

Sám napsal na Twitter, že je jasně vidět jeho kód, samozřejmě každý autor si pozná své věci. Jeho Tweet zněl následovně:

,,Nejspíše jsem udělal další hru z Mordoru''


Jinak Ubisoft ani velký vydavatel Warner Bros neřekli na tuto kauzu, která se zdá, že bude ještě velmi zajímavá, ani slovo. Každopádně ať už jde o plagiátorství nebo ne, Shadow of Mordor vypadá parádně a to řekl i výše zmiňovaný ex-tvůrce AC2 Charles Randall.

#Middle-Earth: Shadow of Mordor vyjde ke konci roku 2014 pro PC a konzole.
Tady už zmiňované video, kde se podle všeho kopíruje:
24.01.2014 09:42:21
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one