Potvrzeno: Tony Hawk: Pro Skater HD i na PC

tony.png
Je to přibližně půl roku, co nám výrobce oznámil nový titul Tony Hawka. S nadšením jsme mohli napsat článek, že vyjde i na PC. No výrobce po pár hodinách zamítl, že vyjde na PC.


Včera se ale po dlouhé době objevily první informace, kde výrobce přímo do kamery řekl, že Tony Hawk normálně na PC vyjde. Jak tomu poslední dobou je, první vyjdou konzolové verze, které jsou pro hraní těchto her samozřejmě lepší. PC verze vyjde o pár týdnů později.

Hra bude obsahovat nový engine, takže nic na co by jsme byli zvyklí, i když je možné, že Vám to ani nepřijde. Pro Skater HD bude vlastnit několik starých map, které jsme mohli odzkoušet už v prvních 3 vydání.

Výrobce dále slibuje opět skvělý soundlist jako měly minulé díly. Dočkáme se opět rocku, punku, ska nebo hardcoru, že se Vám tato hudba nelíbí? Uvidíte, že u ježdění na skatu Vám to ani nepřijde divné. Tony vychází v září 2012 na konzole a PC.
.


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8309"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Konečně, sem si říkal že na pc něco o skejtování či bmx dloooooooooouho nevyšlo... Nepočítám sračky jako SHAUN WHITE SKATEBOARDING... to mě zklamalo
Konečně, sem si říkal že na pc něco o skejtování či bmx dloooooooooouho nevyšlo... Nepočítám sračky jako SHAUN WHITE SKATEBOARDING... to mě zklamalo
Co myslíte zvládl by to pravej tony
12.07.2012 18:52:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one