Potvrzeno: Po dokončení misí Tomb Raider se můžete vrátit na ostrov

ara.png
Tomb Raider má za sebou skvělé hodnocení z recenzí a my pro Vás máme vypsané body, co je v Tomb Raider opravdu dobré, na co se těšit, co nepřehlédnout. Vychází už za 3 dny!

Dokončení hry


I když dokončíte hlavní mise pro dokončení příběhu, hra neskončí úplně, po ostrově se budete moci pohybovat dále jako předtím. Otevřený ostrov je Vám tedy neustále k dispozici a Vy se tak můžete vrátit dokončit vedlejší mise jako nalezení hrobek, vylepšování zbraní nebo lov zvěře.

Otevřené prostředí


Jak určitě dobře víte, Tomb Raider nabídne ostrov, který nabídne velkou řadu odhalování hrobek, pokladů atd. Do každé lokace se můžete kdykoliv vrátit a prozkoumat každý roh.

Uměla inteligence


Jedna z prvků, která u dnešních her velmi pokulhává. Jsou hry, kde na Vás vyskočí nascriptovaný nepřitel, který když vystřelíte jde bezhlavě po Vás nebo střílí doslova jako magor. To u nového dobrodružství s Larou nehrozí. Nepřátelé jsou zlý a vypočítavý. U zvěře je to lehce jinak, pokud trefíte srnku šípem, uteče, ovšem raněná se po několika desítkách metrech zastaví a začne pojídat trávu. Ne vždy to tak je, každopádně je to dost divné.

Atmosféra


Co se týče okolí a zvuků, hra je perfektní. Hru musíte opravdu vnímat a soustředit se, potom Vás zvuky dostanou přímo do hry. Někdy Vás překvapí nějaké to zvíře, i ono čeká na svou kořist. Atmosfera je filmová a cutsceny Vám vysvětlí vše, co se kolem bude nebo právě děje. Výhodou jsou české titulky.
02.03.2013 16:27:37
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one