Potvrzeno: GTA V vyjde v březnu 2013

1.png
Rockstargames officiálně potvrdili, že Grand Theft Auto V vyjde v březnu příšího roku. K této informaci také připsali další věci, jedna info. nás potěší, druhá nikoliv - velké zklamání. Máme pro Vás i dva Artworky, pojďme na to.


Rockstar informuje o tom, že další gangsterská akce Grand Theft Auto vyjde už v březnu 2013. Mimo jiné zveřejnil i další dvě zprávy, které potěší, i zklamou.
.
Dobrá zpráva
1) Už od 5.11. 2012 si můžeme začít předobjednávat první kopie po celém světě. Eshopy pro českou republiku, které jsou důvěryhodné Vám vypíšeme níže. Věřte, že předobjednání GTA V dostanete nějaké bonusové věcičky, jako je například triko, bonusové mapy nebo něco do multiplayeru, neváhejte!

2) Druhá ddobrá zpráva je ta, že přesně jak jsme tušili a spekulovali, budeme v "jakoby" San Andreas 2. Hlavní dění bude v Los Santos, které bylo jako první město v San Andreas, pláže, posilovny a vše, co jsme doposud odzkoušeli, samozřejmě budou přidány i další věci. K této zprávě také patří, že město bude o kilometry více zvětšeno. Již nebudou 3 města, jak jsme zvyklí, bude jedno, rozdělené na části, firmy a kanceláře, hotely bary a bordely a také lokace pro ostré gangstery, kteří budou prodávat drogy a zbraně.
 
Špatná zpráva
Co ovšem Rockstar také napsal je, že GTA V vyjde pouze pro konzole Xbox a Playstation. To je celkem velká rána a zaražení, vždyť GTA mělo vždy nejvíce předobjednávek a prodejí právě na PC. Rockstar samozřejmě officiálně neřekl přímo, že nevyjde pro PC, řekl to přesně takto ....

GTA V vyjde v březnu 2013 na Xbox a Playstation po celém světě. Kde je PC? Že by se nějak zapomělo, to uvidíme později, neni to po prvé, co se mluvilo o tom, že na PC nevyjde. Se zkušeností GTA IV je možné, že pro PC vyjde až v září jako minule! (pro PC).

AKTUALIZACE:

Protože Rockstar neřekl o PC ani zmíňku, tak se toho chytli fanoušci, kteří začali doslova bombardovat R* zprávami o tom, zdali bude na PC a proč neni a další otázky. Rockstar odpověděl, že se nyní zabívá pouze konzolemi. Víc nic prý neřekne, můžeme tedy čekat vubec vydání na PC? Vždyt hra jako GTA musí vydělat nespočet peněz a PC by tomu výrazně pomohlo, takže ano, či ne? Možná bude mít jen velké spoždění.
actual_1351545051.jpg
actual_1351091842.jpg

Na čem plánujete hrát GTA V ?

PC (91 | 89%)
Playstation (6 | 6%)
Xbox (5 | 5%)
31.10.2012 16:52:02
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one