Potvrzen multiplayer ve Watch Dogs

watch dogs.png
Poslední dny o Watch Dogs prozradily celkem dost pro utěšení fanoušků. Tentokrát se budeme bavit o multiplayeru, který výrobce potvrdil, prý to nebude jen nudná střílečka, co všechno víme v článku.


Proti Watch_Dogs se zatím neobjevila jediná špatná zpráva a po samém úspěchu na veletrzích výrobce prozradil, že Multiplayer bude. Prozradil i menší informace co vlastně můžeme očekávat.

Ředitel studia Jonathan Morin řekl, že vše bude o maximálním propojení. Očekávat tedy můžeme například multiplayer stejně jako byl v Dead Island, kde jsme povolili hru více hráčů a mohl se k nám připojit další hráč. 

Vše se bude dít v realném čase ať už hrajete singleplayer nebo multiplayer, to například prozrazuje, že budeme muset být nejspíše neustále připojení k internetu i pro singleplayer. K dispozici bude celé město a možnosti jeho ovládání budou maximální a vždy využitelné. Zkrátka multiplayer bude vypadat tak, jak jej neznáme, možná to ze začátku bude složité, každopádně to se podá. Pokud budete hrát singleplayer, nikdy nevíte, zdali je ve městě je další hráč nebo dalších 50, hrajou totiž odlišné mise než vy. 
.
24.02.2013 12:12:43
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one