TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Fable Polda 7 MAFIA (Remake) - Dabéři

Pošta ztratila vzácnou sběratelskou kartičku Pokémon v hodnotě 60.000$

Středa - 10.6. 2019           Jakub Hergesell

I v dnešním, digitálním světě se najdou sběratelé nejrůznějších kartiček. Patří mezi ně i stále velmi populární Pokémoni. Sběratelé jsou schopni zaplatit i milióny korun za jednu kartu.
Sběratelské karty Pokémon začaly už v roce 1996 a věřím, že většina z nás (ročník 90') je sbírala také. Jsou tu ale i větší sběratelé, kteří jsou schopni zaplatit za exkluzivní či legendární karty i milióny korun. 

Jednou z takhle drahých karet je Trainer No. 3 na které je MewTwo z roku 1999. Její hodnota je přes jeden milión českých korun (cca 60.000$). A právě tahle karta se před několika měsíci ztratila po odeslání poštou svému novému majiteli. Nikdy však nedorazila. Odesílatel si kartu pojistil na 50.000$, což je maximum u vybrané přepravní společnosti. Prodávající i kupující jsou stále v přímem kontaktu, ani jeden však kartu stále nemá.

Kartička zkrátka zmizela a bůh ví, kde jí je konec. Jistě jste ale slyšeli o tom, že některé balíčky či dopisy přišly i o pár let později, zkrátka se objevily a pošta je dodala s menším zpožděním. To ale nového majitele rozhodně nepotěší. Kartička totiž byla jediná na světě, šlo ji získat jedním způsobem. Stačilo se umístit na 3. místě na turnaji v roce 1999 Super Secret Battle.
odesílka.jpg
Zdroj: PolygonPost lost collector card Pokemon.jpg
10.07.2019 15:04:50
Administrator
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one