Populární streamer Dr.Disrespect byl trvale zabanován na Twitchi

DrDisrespect BANNED.jpg
Článek  Neděle - 28.6. 2020
Před několika dny slavný streamer Dr.Disrespect z ničeho nic zmizel z Twitche. Velmi populární, a dost kontroverzní celebrita mezi streamery a hráči dostala ban. Nebylo by to poprvé, Dr.Disrespect, vlastním jménem Guy Beahm je známý provokativním chováním, tak kontroverzními názory, které jsou často označeny jako "porušení pravidel Twitche". Banu jsme tentokrát nevěnovali pozornost, Beahm byl zabanován již několikrát, a to buď přímo v jednotlivých hrách (například kvůli úmyslným team-killům apod.) nebo na Twitchi, kde má podepsané exkluzivní partnerství, to mu má ročně vynést až 10 milionů dolarů. Vždy se z banu po několika dnech "zmátořil" a jelo se dál.

Tentokrát to ale vypadá na permanentní ban. Jeho účet byl podle několika zdrojů opravdu smazán. Na Twitchi už jej nenajdete, jen jeho "kopie", které se snaží na jméně a slávě tohoto týpka přiživit. 

Důvod trvalého banu? Ten se oficiálně ještě neví, ani sám Dr.Disrespect neví, na svém Twitteru informoval, že ani on prozatím neví, o co jde a čeká na vysvětlení. Twitch vydal jednoduché prohlášení, viz níže.
"Přijímáme příslušná opatření. Pokud máme důkazy, že streamer porušil podmínky, bez ohledu na popularitu, bude zabanován."
Uvidíme, co bude dál a snad se dozvíme opravdový důvod. Věříme, že se Dr.Disrespect brzy znovu objeví.
    Autor:  Jakub Hergesell, Šéfredaktor a zakladatel SPITE.cz

  Dr.Disrespect Twitch
    

 

Našli jste v článku chybu nebo překlep?
Kontaktujte nás!
Nahlásit chybu v článku
28.06.2020 11:55:53
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one