Pokémon GO má plný přístup do vašeho Google účtu

Pokémon Go.png
Pokud jste již měli tu šanci vyzkoušet si mobilní parádu Pokémon GO od Nintenda a Niantic Labs, tak jste si určitě všimli, že je nunté se hned po spuštění aplikace přihlásit ke svému Google účtu. A tady je první chyba aplikace, Pokémon GO se totiž dostane kompletně do Vašeho Google účtu.
Spousty lidí po celém světě, kteří si zahráli #Pokémon GO už neřešili například zabezpečení hry. Jsou tu ale i tací, kteří to řeší a hodně. A jak se ukázalo, je to jedině dobře. Po zapnutí hry Pokémon GO, po Vás chce hra přihlášení přes Google účet, už ale nikde nehlásí, že se dostane kompletně do našeho účtu, přihlášením, totiž "souhlasíte" stím, že aplikaci plně důvěřujete a tak má aplikace plný přístup do vašeho Google účtu, jediné, co nemůže udělat je změnit heslo!

Tento problém hlásí hlavně uživatelé zařízení iOS, občas se najde i nějaký ten s Androidem. Své zabezpečení si můžete zkontrolovat pod tímto odkazem. Co všechno hra může v případě plného přístupu se dočtete zde.

A co na to vývojáři z Niantic Labs?: "Nedavno jsme zjistili, že v aplikaci máme chybu a hra vyžaduje plný přístup Google účtů u iOS zařízení. Nicméně to v tyto chvíle řešíme a Pokémon GO by mělo vyžadovat pouze email a vaše jméno na Googlu (klasická registrace)." 
Google.png12.07.2016 11:18:03
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one