Podle Steamu se dočkáme her Prey 2 a Homefront 2

prey 2.png
Prey 2 bylo před několika měsíci zrušené. Později se ukázalo, že je jen dočasně pozastavené. Jinak je na tom Homefront, který vyšel v roce 2011. Před několika měsíci značku Homefront koupila společnost Crytek. Podle Steamu budou pokračování.


První díl Prey je celkem dost starý, ovšem pro hráče dost oblíbený, proto není divu, že je druhý díl tak očekávaný. Stále se mluvilo o jeho zrušení, potom zpětné pracování na hře atd atd. Byly tady nějaké spekulace ohledně vydání a tak další. 

Homefront, ten už se až tak nepovedl, velká akční FPS tunelovka hráče až tolik neoslovila. Zkrátka ji "něco" chyběl. Před několika měsíci, když se rozpadla společnost THQ, byla značka Homefront v aukci, tu koupil Crytek za ne až tak velký peníz. Crytek se svým Enginem 3 udělá doufejme pořádný otevřený titul.

Obě hry se objevily na Steamu, ne jako předobjednávky, nebo nějaký úlet. Byly tam jako "pracuje se na nich". Zkrátka hry jsou ve vývoji a my můžeme jen doufat, že se objeví na E3 2013 festivalu, který pro Vás v červnu budeme non-stop sledovat.
.
06.05.2013 15:33:24
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one