PlayStation pravděpodobně končí se sdílením na Facebook

PlayStation.jpg
Pondělí - 7.10. 2019           Jakub Hergesell

Je to už několik let, co Sony PlayStation propojilo svoji konzoli se sociální sítí Facebook. Díky této možnosti jste mohli své screenshoty, různá oznámení nebo gameplay nahrát na FB, to nejspíš brzy skončí.
Sony PlayStation už zítra vydá novou aktualizaci operačního systému na finální verzi 7.00. Ta by mohla odstranit podporu Facebooku, kterou Sony přidalo zhruba před pěti lety. Díky této možnosti jsme mohli bez problémů nahrát obrázek, video nebo upozornění na novou trofej přímo z naší konzole. Proflákla to pravděpodobně podpora Sony. 

Když před pár dny nešel jednomu z hráčů sdílet obrázek, spojil se s podporou Sony, která mu však odpověděla, že "podpora Facebooku končí". Není jisté, zda-li to mysleli opravdu doslova a zda se tak stane už s novou aktualizací.

Každopádně, co nový update na 7.00? Přinese novou Party, která byla původně pro 8 hráčů, nově bude až pro 16. Aktualizace se týká i vylepšeného Remote Play, nově půjdou hrát hry z PlayStation 4 na telefonech se systémem Android 5.0 a vyšší. Nechybí podpora připojení DualShocku 4 přes BlueTooth.07.10.2019 17:50:44
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one