Playstation 4 - všechny informace v jednom článku

playstation 4 logo.png
Na celém internetu z herní kategorie je nejvíce konzultován nový herní přírůstek do Playstation serie - Playstation 4. Vše jsou jen spekulace - ovšem z velmi důvěryhodných zdrojů. Máme HW specifikace, nějaké podrobnosti o funkcích a seznam her, které 100% vyjdou pro novou konzoli PS4.
.

Hardware specifikace


Procesor: 4x Dual-Core AMD64 "Bulldozer"
RAM: 8 GB
Grafická karta: AMD (2.2 GB)
Porty: 4× USB 3.0, Internet, HDMI
Podpora: DVD, Blu-ray7
HDD: 160 GB

Ovladač


Ovladač podle dosavadních informací bude zcela změnění. Dualy budou vestavěny jinak s budou lepší (v čem lepší netušíme). Ovladače prý budou mít také "touchpadové" ovládání s novými tlačítky, jako například (SHARE), zachytíte snímek obrazovky (screenshot) a můžete ho ihned sdílet na sociální sítě, pokud samozřejmě budete online. Spekulace hovoří, že se ovládač může podobat například PSV. 

Sdílení


Jak jsme Vám psali výše, ovladač bude obsahovat tlačítko SHARE. Díky němu si vyscreenujete obrázky, kolikrát chcete, ukládají se automaticky do paměti, která podle informací bude mít až 160 GB. Některé informace také říkají, že budete moci nahrát video dlouhé až 15 minut a následně jej uložit na server YouTube. Vaše účty by se měly dát propojit se sítěmi jako Facebook, Twitter nebo YouTube. 

Playstation Eye


Obrázky, které jsme našli na internetu vypadají jako nové Playstation Eye pro PS4. Podle informacíc u obrázku jej bude obsahovat každé balení Playstationu 4. Druhá možnost je, jej dostanou jen předobjednávky zdarma nebo džašší krab. prodej.

Ovládání telefonem


Kotaku na své stránce uvedlo, že nový Playstation 4 bude podporovat ovládání chytrými mobilními zařízeními. Myšleny jsou samozřejmě aplikace pro iOS a Android. Dále Kotaku dodává, že Vám postačí i Tablet.

Kompatibilita PS3 a PS4


SONY uvedlo, že ovladače i hry z konzole Playstation 3 budou plně kompatibilní s Playstation 4. Bát se tedy o svoje originální hry nemusíte. K dispozici budou také účty na PS network. Informace říkají, že originální hry budete moci použít i z ostatním PS konzolí.

Hry, které uvidíme na Playstation 4


Máme tu i menší seznam her, který by jsme si měli zahrát pro konzole další generace.

  • StarWars: 1313
  • Crysis 3
  • Watch_Dogs
  • Cyberpunk 2077
  • Syngularity 2
  • Killzone 4
Moderátoři a redaktoři z celého světa se ptali lidí z Rockstar Games, zdali plánují udělat GTA V na konzole další generace. To samozřejmě nepotvrdili, podle všeho to ale vypadá, že Rockstar s další generací a GTA rozhodně nepočítá. 

Představení, vydání a cena


SONY plánuje něco velkého  na 20.2. 2013, o to Vás budeme dále informovat. Zdali půjde o odhalení Playstationu 4 můžeme jen spekulovat, každopádně je to dost možné, neboť výrobce Killzone také určil představení Killzone 4 na 20.2. 2013. Poukazuje na to i video, které SONY odpublikovalo na YouTube.

Prodej by podle informací měl začít koncem roku 2013. Předpokládá se před Vánocemi. Cena by neměla přesáhnout 9.000 kč hranici.

Teaser - velké odhalení (20.2. 2013)

08.05.2013 08:57:02
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one