Playerunknown's Battlegrounds dostane další mapy

Playerunknowns Battlegrounds.png
Bluehole studio má s hrou Playerunknown's Battlegrounds velké plány, ne jen že plánují přidat nové zbraně, oblečení a další doplňky, ale také další herní mapy, které současné hráče musejí rozhodně potěšit. Prestižní magazín Game Informer dostal exkluzivní informace, tady jsou.
Včera jsme Vám přinesli pár detailů ohledně brzké budoucnosti #Playerunknown's Battlegrounds, tvůrci ukazují novou hru i zaměřovač, v následujících aktualizacích by měla dorazit také animace "drinking". 

Teď jsme se dozvěděli, že Bluehole studio již připravuje další herní mapy, sčímž jsme pomalu ani nepočítali. O té první už prozradili pár detailů, jako například lehčí náčrt. Severní strana mapy by měla být značně zalesněna, zatím co střed mapy by měl nabídnout zasněžené kopce. Dobře si všimněte také položky "stadium", celková rozloha mapy činí 8km × 8km čtverečních, zatím co druhá pouze 4km × 4km (pravděpodobně pro méně hráčů). Více detailů by jsme se měli dozvědět koncem měsíce. Začátkem příštího týdne můžeme očekávat další menší aktualizaci. 
map.jpg13.05.2017 15:58:37
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one