PewDiePie dnes smaže svůj kanál na YouTube

PewDiePie.png
Nejslavnější a nejvýdělečnější YouTube PewDiePie před několika dny slíbil, že smaže svůj YouTube kánal, pokud dosáhne 50 miliónu odběratelů. To za necelé dva tři dny zvládnul a před pár minutami informoval, že dnes večer ke smazání kanálu opravdu dojde. 
Švéd Felix "PewDiePie" Kjellberg je už léta nejslavnějším a nejvýdělečnějším YouTuberem. Před několika dny slíbil, že pokud dosáhne 50 miliónů odběratelů, smaže svůj kanál na protest proti samotnému YouTube. Společnost Google totiž upřednostňuje stále více placených videí než těch oblíbených, spousty lidí tak nedostane videa od svého oblíbeného YouTubera ani doporučená videa dalších YouTuberů, ale pouze reklam a dalších hovadin kolem, které naprosto nikoho nezajímají.

PewDiePie se tak rozhodl protestovat a řekl, že po dosažení milníku 50 miliónů odběratelů smaže svůj kanál. No, a je to tady, netrvalo to dlouho. Dnes večer podle oficiálního vyjádření smaže svůj kanál už dnesk večer!

A co bude dělat potom, když teď dlouhé roky trávil u YouTube, kterého vlastně živilo milióny dolarů ročně? Prý pravděpodobně založí (možná už založil), svůj druhý kanál. 

Aktualizace:

PewDiePie si však udělal srandu a smazal pouze svůj druhý profil, který tolik aktivní nebyl. Zkrátka vytrollil všechny media, včetně nás. 
09.12.2016 18:39:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one