Assassin's Creed: Syndicate ke stažení zdarma

Parádní Assassin's Creed: Syndicate z roku 2015 a karetní hra Fearia jsou ke stažení zdarma


Autor: Jakub Hergesell

Warcraft 3.jpg
Sobota - 3.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Blizzard na právě probíhající dlouho očekávané konferenci oznámil dlouho spekulovaný remaster Warcraft 3. Vyjde už v roce 2019 na PC a Mac a přinese s sebou 4K rozlišení a další parády.
Thief Simulator.jpg
Čtvrtek - 1.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Studio PlayWay právě oznámilo zajímavý simulator, kde se můžeme stát "opravdovým" zlodějem. Pojďme si vyhlídnout dům a najít cestu, vyberem ty nejcennější věci a půjdeme je prodat! Více ve článku.
Maid of Sker.jpg
Pondělí - 29.10. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Menší indie studio Wales Interactive právě oznámilo velmi dobře vypadající survival horor Maid of Sker. K dispozici moc informací nemáme, každopádně trailer vypadá slušně, datum vydání se plánuje na rok 2019.
Layers of Fear 2.jpg
Pátek - 26.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Bloober Team studio právě oznámilo pokračování skvělé hororovky Layers of Fear z roku 2016. O hře bohužel nic neprozradili, každopádně se můžete podívat na první trailer, platformy a rok vydání.
Trine 4.jpg
Čtvrtek - 25.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Byla to jen otázka času, studio Frozenbyte oficiálně oznámilo pokračování série Trine. A není to žádné překvapení, vývoj čtvrtého dílu proflákla Evropská únie ve chvíli, kdy zveřejnila seznam dotovaných her.
The Waylander.jpg
Úterý - 23.10. 2018          Autor: Jakub Hergesell

Na KickStarteru se objevila hodně zajímavá RPG hra The Waylanders od indie studia Gato Salvaje. Isnpriovala se staršími hrami a je o ni velký zájem, na KickStarteru vybrala necelých 50 tisíc dolarů za pár dní.
Unholy.jpg
Neděle - 14.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Bývalí tvůrci her Painkiller, Gears of War nebo Bulletstorm se dali dohromady a připravují novou hororovku Unholy. Pojďme si o ní říct základní informace, v článku teaser trailer a screenshoty.
Assassins Creed Rebellion.jpg
Sobota - 13.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft právě oznámil další přírustek do rodiny dlouhé série Assassin's Creed. Mimo Odyssey letos vyjde i mobilní RPG hra AC: Rebellion. V článku první detaily o hře nebo možnost předregistrovat se.
Last Year The Nightmare.jpg
Neděle - 7.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Nové americké studio Elastic Games právě oznámilo svůj první survival horor, je silně inspirovaný nedavno vydaným Friday the 13th: The Game a nevypadá vůbec zle, pojďme se společně podívat na gameplay.
DiRT Rally 2.jpg
Středa - 26.9. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Přesně podle plánu, Codemasters mělo na dnešek připravené oznámení "nějakého" titulu, nám a možná i Vám všem však bylo jasné vzhledem k partnerství s FIA, že půjde o pokračování DiRT Rally. A také, že ano.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one