Assassin's Creed: Syndicate ke stažení zdarma

Parádní Assassin's Creed: Syndicate z roku 2015 a karetní hra Fearia jsou ke stažení zdarma


Autor: Jakub Hergesell

Neděle - 26.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
bo 3.jpg
A je to tady, dnes (26.4. 15) mělo být oficiálně oznámené nové Call of Duty: Black Ops 3 a také se tak stalo. Activision společně s Treyarchem dnes ukázali první obrázky, zveřejnili první informace o hře a očekáváme také slíbený trailer.
Úterý - 21.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
wrc 5.jpg
Vůbec po prvé nebude na WRC sérii pracovat Milestone studio, které poslední díly zkrátka neudělali tak, jak bylo třeba. Do vývoje pátého dílu se pustilo Kylotonn Games studio, které naslibovalo hory doly o tom, jaký další díl bude. Jak se chtějí poprat s WRC 5 v článku včetně galerie.
Neděle - 12.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Techno.jpg
Tvůrci né přiliž povedené RPG hry Bound by Flame, která vyšla před rokem chystají novou RPG hru z post-apokalyptickým světem a chtějí se s námi podělit o první informace a dva screeny ze hry. Půjde o pokračování další ne moc povedené hry - Mars: War Logs.
Pondělí - 6.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Deus Ex.jpg
A je to konečně tady, máme oficiální informace o tom, co Square Enix teasuje už několik dní. Více a více se vědělo, že jde o Deus Ex, čekalo se jen na ofiko odhalení a to přichází právě nyní. Jmenuje se Deus Ex: Mankind Divided a bude pokračovat v ději z roku 2011.
Úterý - 7.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Squad.jpg
Určitě jste si v televizi, novinách nebo prostě na internetu všimli, že za poslední měsíce ve světě řádí více než dost Islámské Státy, kteří v každém koutě světa dělají teroristické útoky a obsazují města. Bude teď na Vás, je zastavit alespoň v té virtuální části. Představujeme Vám Squad.
Čtvrtek - 26.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
f1 2015.jpg
V polovině minulého roku jsme Vás informovali, že další závody od F1, tedy pro rok 2015 budou zcela jiného kabátku a to nyní dokazují Codemasters. Vědělo se, že vyjdou pouze pro PC, PlayStation 4 a Xbox One a ponesou zcela odlišný grafický kabátek. V článku první obrázky ze hry.
Čtvrtek - 26.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
halo online.jpg
Další velká značka se bude snažit projít do Free-to-play verze, podaří se to také velké a oblíbené sérii HALO? Halo: Online podle všeho vyjde opravdu exkluzivně pro PC platformu, takže jako jindy se tentokrát Xbox hráči nedočkají, nedočká se nás ale vlastně mnohem více ...
Pondělí - 23.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Bez názvu.jpg
Dnes se na twitteru Raven studia objevila velmi dobrá zpráva. Píší "jsme zpět" a k tweetu přidali také obrázek Singularity, což znamená, že by společně s Activision mohli vydat další -  tedy druhý díl. Jednička vyšla v roce 2010 a my se na ní můžem nyní společně podívat.
Sobota - 14.3. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gtav.jpg
Jedna z největších Televizních stanic na světě plánuje společně s Make it Digital projekt, který by mohl zajímat všechny fanoušky a uživatele našich stránek. Před několika hodinami bylo oznámeno, že se nejspíše ještě letos dočkáme akčního filmu o vývoji série Grand Theft Auto.
Neděle - 9.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Wolf.jpg
Bethesda před několika dny oznámila pokračování oblíbeného a úspěšného Wolfenstein: The New Order. Vyjde jako samostatně hratelné DLC a to už za měsíc. Jmenuje se The Old Blood a podíváme se do roku 1946, kde opět vymlátíme několik stovek Němců!
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one