Assassin's Creed: Syndicate ke stažení zdarma

Parádní Assassin's Creed: Syndicate z roku 2015 a karetní hra Fearia jsou ke stažení zdarma


Autor: Jakub Hergesell

Phoenix Point.jpg
Úterý - 11.6. 2019           Jakub Hergesell

Tvůrci původního X-COMu (nově Snapshot Games) na E3 2019 oznámili svoji další hru, akční strategii Phoenix Point. Ve článku základní infomace, trailer a datum vydání.
Sniper Ghost Warrior Contracts.jpg
Úterý - 11.6. 2019           Jakub Hergesell

CI Games oznámilo pokračování série Sniper Ghost Warrior s podtitulem Contracts. Popravdě jsme v návrat Snipera nevěřili, po absolutně nepovedeném třetím díle. Každopádně, mrkněte na to.
Outriders.jpg
Úterý - 11.6. 2019           Jakub Hergesell

Square Enix nás i v případě právě oznámené hry Outriders od tvůrců Bulletstorm připravuje na kooperaci až ve třech lidech. Podle popisku bychom ale hru mohli odehrát i sami. Trailer ve článku.
Roller Champions.jpg
Pondělí - 10.6. 2019          Jakub Hergesell

I poslední z her, o které jsme věděli bohužel s předstihem ještě před E3  2019, se potvrdila. Ubisoft oznámil sportovní titul Roller Champions, inspirace u Rocket League?
Gods & Monsters.jpg
Pondělí - 10.6. 2019             Jakub Hergesell

Další očekávané oznámení, před pár dny na internet unikla informace, že Ubisoft se chystá oznámit malou RPG hru ve stylu Zeldy. Teď už víme, jak hodně jsou si hry podobné, ve článku trailer a datum vydání.
Zombie Army 4 Dead War.jpg
Pondělí - 10.6. 2019            Jakub Hergesell

Britské studio Rebellion v rámci PC Gaming Show 2019 oznámilo pokračování zombie hry Zombie Army Dead War. Více se dozvíme zítra, tvůrci slíbili gameplay a možná datum vydání.
Blair Witch.jpg
Pondělí - 10.6. 2019            Jakub Hergesell

Tvůrci nedavno vydaného hororu Layers of Fear 2 pokračují ve výrobě hororů. Na E3 2019 ve spolupráci s Microsoftem oznámily Blair Witch, vyjde ještě letos. Ve článku trailer.
12 Minutes.jpg
Pondělí - 10.6. 2019            Jakub Hergesell

Microsoft mezi posledními oznámenými hrami představil zajímavý thriller 12 Minutes od tvůrců Journey (Annapurna Interactive). Tvůrci toho o hře moc neprozradili, je tak na nás, abychom si udělali svůj názor.
Elden Ring.jpg
Pondělí - 10.6. 2019           Jakub Hergesell

Microsoft ve spolupráci s FromSoftware a Bandi Namco oznámily další RPG hru od tvůrců Sekiro: Shadows Die Twice nebo Dark Souls hardcore her. Novinkou je Elden Ring, mrkněte na trailer.
Crossfire X.jpg
Pondělí - 10.6. 2019            Jakub Hergesell

Microsoft ještě v rámci E3 vystoupení oznámil pefektně vypadající akční FPS hru Crossfire X. Ta mimo mutliplayeru dostane i příběhovou část, o tu se stará studio Remedy (tvůrci Alan Wake).
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one