Loading

Sniper Elite 5.jpg
Pátek - 15.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Britské studio Rebellion o sobě nedávalo pěkně dlouho vědět. Naštěstí nelenili a usilovně pracovali na dalších hrách. Ji bržy se dočkáme Sniper Elite V2 - remasteru a třetího dílu pro Switch. Pracuje se i na novém díle.
Russia 2055.jpg
Pátek - 15.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Studio Invictus Volition oznámilo akci Russia 2055 už před několika týdny, nebylo však o čem psát, dnes už jsme na tom lépe. Vidět můžeme několik záběrů, máme základní informace a HW nároky.
Turtle Rock Studios.png
Čtvrtek - 14.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Turtle Rock Studios známe především se spojitosti s parádní zombie hrou Left 4 Dead a bohužel, nepovedenou kooperční akcí Evolve. Nyní se chystá ve spolupráci s Warner Bros Back 4 Blood.
83.jpg
Středa - 13.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci FPS stříleček Rising Storm právě představili svoji novou multiplayerovou akci '83. Hra nás vezme na velké mapy na historicky přesná místa při bojích NATO s Varšavským paktem v roce 1983.
Sniper Elite V2.jpg
Středa - 13.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Sniper Elite V2 z roku 2012 dostane už brzy svou remasterovanou edici. Právě to oznámilo studio Rebellion, bohužel pro ně, navíc unikl i trailer, který měli v plánu ukáat asi až za pár dnů.
Halo The Master Chief.jpg
Středa - 13.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Spekulace se potvrdily, Microsoft během pořadu Xbox Insider oznámil PC verzi Halo: The Master Chief Collection, původně exkluzivitu na Xbox One v roce 2014. Co všechno kolekce nabídne? Je toho spousta.
Stela.jpg
Pondělí - 11.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Studio SkyBox Labs právě oznámilo, že mimo výpomoci na Halo: Infinite pracují také na menší plošinovce jménem Stela. Ve článku základní informace, oznamovací trailer a platformy.
UBOAT.jpg
Neděle - 10.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Jestli někdo umí simulatory, tak je to právě společnost PlayWay. Tentokrát se dostalo na sandboxovou hru, kde máme za úkol ovládat obří ponorku v době druhé světové války. 
American Fugitive.jpg
Úterý - 5.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Menší vydavatelská společnost Curve Digital dnes oznámila akční záporáckou hru American Fugitive, kterou vytváří studio Fallen Tree Games. Ve hře připomínající nostalgické GTA se staneme zločincem.
Monster Jam Steel Titans.jpg
Pondělí - 25.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Máte rádi monster trucky? Potom pro Vás THQ Nordic připravuje slibně vypadající hru Monster Jan Steel Titans, kde se vyřádíte s 25 různými vozy na 12 různých stadionech. Ve článku trailer a datum vydání.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one