Crusader Kings 3.jpg
Neděle - 20.10. 2019           Jakub Hergesell

Studio Paradox před několika hodinami oznámilo pokračování oblíbené strategie Crusader Kings. A to není vše, k oznámení přidali ještě jedno menší, druhý díl je nyní free-to-play. Čtěte více.
Project A.jpg
Středa - 16.10. 2019          Jakub Hergesell
 
Už před zhruba třemi měsíci jsem Vás informovali, že v Riot Games vzniká zbrusu nová akční hra. Dnes už díky oznámení víme, že League of Legends 2 to není. Tvůrci představili Project A.
The Walking Dead Saints and Sineners.jpg
Čtvrtek - 3.10. 2019          Jakub Hergesell

Skydance Interactive bez jakého koliv upozornění oznámilo The Walking Dead: Saints & Sinners pro většinu VR zařízení. Pojďme se společně podívat na detaily, trailer a datum vydání.
Terminator Resistance.jpg
Pátek - 20.9. 2019           Jakub Hergesell

Studio Reef Entertainment to zkouší znovu, po "hře" Rambo: The Video Game, která byla vyhlášena jako jedna z nejhorších v historii, přichází oficiální Terminator. Pojďme na detaily.
Rogue Company.jpg
Neděle - 8.9. 2019          Jakub Hergesell

Tvůrci parádních her SMITE nebo Paladins právě oznámili další multiplayerovou hru. Představujeme Vám Rogue Company, která však bohužel nepřináší nic nového. Informace nebo trailer ve článku.
Plants vs Zombies Battle for Neighborville.jpg
Čtvrtek - 5.9. 2019          Jakub Hergesell

EA konečně už oficiálně oznámilo pokračování série Plants vs. Zombies, a jak se před měsícem spekulovalo, opravdu s podtitulem Battle for Neighborville. Ve článku první ofiko trailer a datum vydání.
Trapper Simulator.jpg
Úterý - 3.9. 2019          Jakub Hergesell

Studio PlayWay oznámilo další simulator. Tentokrát se staneme obávaným pytlákem v divočině. Naším úkolem bude ulovit divokou zvěř, k dispozici však máme jedinou střelnou zbraň, luk a šípy.
Homeworld 3.jpg
Neděle - 1.9. 2019            Jakub Hergesell

Vydavatelství Gearbox právě oficiálně oznámilo velké a přímé pokračování Homeworldu z roku 2003. Ano, už dlouhých 16 let čekáme na nástupce, pokud nepočítáme DLC z roku 2016. Čtěte více.
Kings Bounty 2.jpg
Pátek - 16.8. 2019            Jakub Hergesell

Kvalitních tahových strategií je jako šafránu. Je však dobře, že čas od času nějaké ze studií nezanevře a připraví takový, skoro vymřelý druh her. 1C Company právě oznámilo Kings Bounty 2, vypadá parádně!
Need for Speed Heat.jpg
Středa - 14.8. 2019            Jakub Hergesell

Přesně dle očekávání, EA ve slibovaný čas odhalilo Need for Speed a potvrdilo název Heat. Co už se však bohužel nepotvrdilo, je zasazení hry. Žádná 80. léta nebudou, pojedem hezky moderně.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one