Ovce v Kingdom Come: Deliverance budou mít dobrou umělou inteligenci, proč ?

goats.png
Česká RPG Kingdom Come: Deliverance bude opravdu asi vyšperkovaná do detailů. Ne jen, že každá postava ve hře má svou vlastní inteligenci, stejně na tom budou i ovce s kterými pochopitelně budeme plnit i nějaké ty úkoly. Pojďme si o nich něco přečíst, oficiálně od Warhorse studia.
Velký problém ve většině dnešních her je právě špatná uměla inteligence, nepřátelé a postavy prostě bloudí, vypadá to, že nevědí co mají dělat nebo že si dali nějaký slušný matroš. Toho se Warhorse studio chce vyvarovat a tak již dříve informovali, že umělá inteligence ve hře bude velmi kvalitní a propracovaná. Každá postava ve hře bude mít svoji roli, ať už je pro děj či mise důležitá, má zkrátka svojí určenou roli, ráno vstane a jde do práce, potom do hospody a tak různě. 

Ovšem dnes jsme se dozvěděli opravdu velmi zajímavou zprávu o tom, že i ovce budou mít ve hře propracovanou umělou inteligenci. Budou na Vás reagovat tak, jak se k nim chováte a co děláte. Tuto možnost nabídnou především vedlejší mise, které zkrátka vůbec řešit nemusíte, ale proč je neudělat za nějakou pěknou odměnu? 

Obrázky z testování umělé inteligence:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Kingdom Come: Deliverance vychází koncem roku 2015
06.05.2014 18:23:12
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one