OMEN Komunitní bitva – ukaž, kdo je lepší a vyhraj

spite_omen-komunitni-bitva.jpg
Fanoušci a hráči počítačových her zpozorněte. Přichází netradiční projekt, který nadobro rozsekne dlouhodobý problém dvou znesvářených konkurenčních hráčských komunit. OMEN Komunitní bitva proti sobě staví populární MOBA hry League of Legends a Dota 2 resp. jejich hráče. Zapoj se i ty a podpoř svojí hru!
Jedinečný projekt OMEN Komunitní bitva se odehraje na dvou největších lokálních komunitních portálech pro dané hry. Čtyři kvalifikační turnaje ve hře Dota 2 se uskuteční na stejnojmenném webu DOTA2.cz a čtyři kvalifikační turnaje ve hře League of Legends proběhnou na portálu TRYHARD.cz. Celkový skutečný počet účastníků v turnajích rozhodne, kdo si odnese hlavní cenu a kdo „cenu útěchy“. Neváhej, podpoř svoji komunitu, registruj se a odehraj celý turnaj!
ilustrace_1__omen-komunitni-bitva.jpg
   
Vítězná komunita pro sebe ukořistí finálový turnaj o parádní ceny:

 
Herní notebook OMEN 15 od HP s procesorem Intel Core i7
Finanční prize money 6 000 Kč!

Ani slabší komunita nepřijde zkrátka a zabojuje ve finálovém turnaji B o:
 
Finanční prize money 10 000 Kč

Není na co čekat, opravdu je o co hrát! Tak nečekej, registruj sebe a pozvi své kamarády, sdílej tento netradiční projekt prostřednictvím svých FB stránek, YouTube videí, Twitch livestreamu aj. Ukaž, kdo je lepší? Komunita League of Legends nebo komunita Dota 2?
Hrajeme 1 vs. 1 tedy jeden proti jednomu, žádné týmy, týmové taktiky, ale jednotlivci a jejich vlastní skill na férovku proti sobě.

OMEN Komunitní bitva League of Legends – více informací, pravidla na www.TRYHARD.cz

⦁    Kvalifikace – Pondělí 3. 10. 2016
⦁    Kvalifikace – Sobota 8. 10. 2016
⦁    Kvalifikace – Pondělí 10. 10. 2016
⦁    Kvalifikace – Středa 12. 10. 2016

OMEN Komunitní bitva Dota 2 – více informací, pravidla na www.DOTA2.cz
 
⦁    Kvalifikace – Středa 28. 9. 2016
⦁    Kvalifikace – Úterý 4. 10. 2016
⦁    Kvalifikace – Sobota 8. 10. 2016
⦁    Kvalifikace – Středa 12. 10. 2016

Grandfinále OMEN Komunitní bitvy v obou hrách se uskuteční v neděli 16. 10. 2016 a budete je moci sledovat prostřednictvím livestreamu ARStudio (Dota 2) a Herdyn (League of Legends).

Projekt probíhá pod záštitou profesionální značky herních produktů OMEN od HP. Hlavní cenou je herní notebook OMEN 15 s procesorem Intel Core i7 přinášející výkon hodný vítězů. Design notebooku se vyznačuje podsvícenou klávesnicí Dragon Red se znakem OMEN pod ní a se stínovaným potiskem na víku. Vysoký výkon i při nízkých teplotách umožňuje konstrukce s dvěma ventilátory a 62 wattová baterie posazená naležato směrem k předku stroje, která zvětšuje plochu chladicího povrchu a rozšiřuje prostor pro proudění vzduchu.
  
ilustrace_2__omen-komunitni-bitva.jpg
  
Novinkou této značky je desktop OMEN X využívající nejvýkonnější grafické řešení až dvou karet NVIDIA GeForce GTX 1080 a spolu s procesory 6. Generace Intel Core i7 s možností přetaktování jsou plně připraveny na nastupující trend virtuální reality. Dostupný je v několika konfiguracích a pro moddery také samostatně moderní skříň s pečlivě promyšleným chlazením.

Více se o OMEN Komunitní bitvě dozvíš ZDE pro Českou republiku a ZDE pro Slovensko. Novinky o herních počítačích a noteboocích od HP najdeš na herním webu HP.cz/gaming a HP.sk/gaming.
  20.09.2016 12:21:45
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one