Ohlášena nová hororová hra - Sacrilegium

s.png
Před dvěma dny byla zveřejněna zpráva, že se chystá hororová hra, kterou bude vytvářet známí výrobce a který má né jeden úspěšný vydání her za sebou. Teď už víme více a jsou i obrázky.


Jo, hororové hry jsou poslední dobou snahou hodně výrobců, ale uznejte sami, u kolika hororů, teď máme na mysli ty novějších od roku 2010 jste se naposled opravdu báli a měli strach či jste se sem tam lekli. Já tedy o žádném nevím. 

Teď ale přichází jedna z her, kterou přináší výrobce hry Two Worlds, která ačkoli se to možná nezdá byla velmi úspěšná a samozřemě se stále prodává. I to je důvod, proč očekávat konečně dobrý a povedený horor. No nepředbíhejme a počkejme na další informace popřípadě gameplay či minimálně teaser. 

Nový survival horor se bude jmenovat SacriLegium a vyjde na PC. Datum vydání se stále neví. Výrobce také zveřejnil, že má o level lepší engine, než který byl použit při Two Worlds. No rozhodně se máme na co těšit a já Vám přikládám první obrázky, které samozřejmě zatím nejsou ze hry, ale udělány "na náhled". Už i obrázky nám předvedly celkem povedené prostředí a přesně se hodící do hororu.
s1.jpg
s2.jpg
s3.jpg
s4.jpg
s5.jpg
s6.jpg
Zobrazit více novinek o   -  SacriLegium
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8478"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
ACHO JO chtělo by to STOLKERA!!!!
smiley
nevipada to nejak extra
14.06.2012 18:48:23
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one