Oficiální statistiky: Kolik se prodalo kopií GTA V, Mafia 3 nebo Final Fantasy XV

Final Fantasy XV.png
Jednou za čas se objeví statistiky, kterými se studia chlubí, jde samozřejmě většinou o takové hry, kterým se daří. Tentokrát se dostalo na nesmrtelné Grand Theft Auto: V, dost kontroverzní Mafia 3 nebo parádní a zatím poslední Final Fantasy XV.
Hned několik velkých společností dnes zároveň zveřejnily statistiky, které odhalily počet prodaných kopií, nebo-li odeslaných do obchodů. Jako první se podíváme na parádní #Grand Theft Auto: V, které vyšlo v roce 2013 na PlayStation 3 a Xbox 360. Později následovaly aktuální konzole PlayStation 4, Xbox One a nakonec PC. Téhle gangsterské akce se prodalo neuvěřitelných 75 miliónů kopií, což je neskutečný úspěch, který neustále roste. 

K odhalení prodejů se rozhodlo také vydavatelství 2K, Ti prozradili, že do obchodů bylo odesláno přibližně 1.2 miliónu kopií strategie #Civilization VI, zatím co dost kontroverzní a trošku podělané #Mafia 3 krásných více jak 5 miliónů kusů. Vývoj se tím pravděpodobně ještě nezaplatil, přesto jde o krásné číslo, které ještě určitě poroste.

Jako poslední se dnes objevila zpráva ze Square Enix, které se pochlubilo, že #Final Fantasy XV se zaplatilo kompletně za pouhých 24 hodin (asi 4 milióny prodaných kopií), což je sen každého vývojárského týmu ještě, když na hře pracujete neuvěřitelných 10 let, všechna ta práce za to ale stála. Final Fantasy XV se prodalo, zatím, krásných skoro 20 miliónů kopií a to hra nevyšla na PC.08.02.2017 19:14:36
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one