Oficiálně: Valve prozradilo, proč ještě nevydalo Half-Life 3

Half Life 3.jpg
Článek  Úterý - 24.3. 2020
Včera vyšel nový díl legendární série Half Life. Avšak pouze pro majitele VR zařízení. Že by se Alyx alespoň časem mohla podívat také na klasické PC verze či konzole je nereálná. Hra je od základu vytvořena přímo pro VR. Nicméně, jak vedení Valve řeklo, tímto Half-Life nekončí, v budoucnu se dočkáme dalších dílů.

Co třeba dlouho očekávaný Half-Life 3, o kterém se mluví tolik let a Valve prakticky nereaguje? Ve Valve ví, že trojky jim moc nejdou, už roky čekáme i na Portal 3, Team Fotress 3 nebo Left 4 Dead 3. Přesto se novináři při každé příležitosti zeptají na Half-Life 3. Tentokrát jsme se dočkali hodně zajímavé odpovědi přímo od Valve, které odpovědělo na otázky serveru IGN.

Proč ještě nevyšlo Half-Life 3?
"Za posledních několik let jsme vytvořili hned několik prototypů, žádný z nich ale nebyl schválen. Vedení mělo výhrady mimo jiné také na herní engine."
Zda-li se aktuálně pracuje na Half-Life 3 není jasné, nicméně je vidět, že vedení Valve nechce nic pokazit a raději stopne několik prototypů, než aby hráči byli zklamaní. Každopádně v rozhovoru se objevila ještě další skvělá zpráva.
"Ve Valve tvrdí, že po vydání Alyx chtějí další Half-Life hry, jsou na to připraveny základy i herní engine."
24.03.2020 17:48:09
Administrator
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one