Oficiálně: Valve potvrdilo Half-Life: Alyx

Half Life VR.jpg
Úterý - 19.11. 2019           Jakub Hergesell

Včera se na internetu objevily důvěryhodné spekulace ohledně možného oznámení Half-Life: Alyx už na TGA 2019. To dnes Valve oficiálně oznámilo. Co o hře ještě víme, bude opravdu jen pro VR?
Včera dopoledne jsme Vám přinesli nejnovější spekulace ohledně společnosti Valve. Ta se snad konečně pomalu probouzí a připravuje hry. Nejnovější únik informací hovořil o oznámení Half-Life: Alyx pro VR už na The Game Awards 2019, které proběhne 12.12. 2019.

Hru dnes oficiálně potvrdily sociální profily společnosti Valve. Opravdu se chystá oznámení Half-Life: Alyx pro Steam VR. Oznámení dokonce přijde dříve, než se původně myslelo, podle Tweetu se máme těšit na tento čtvrtek v 19:00 našeho času. 

Nicméně to je vše, co Valve prozradilo, pojďme ale zpět k nejnovějším informacím. Zdroje mají údajně pocházet přímo od vývojářů ze společnosti Valve. Half-Life: Alyx měl vzniknout z projektu prozkoumávání možností virtuální reality. Původně tedy nešlo o Half-Life. Jenže, jak jinak nalákat hráče na svoje nové VR zařízení, než vytvořením Half-Life? Celkem slušné lákadlo. Ta horší zpráva, jde o exkluzivní VR titul, PC hráči s klávesnicí a myší se nedočkají. Vyjít by měla v březnu 2020.19.11.2019 07:54:17
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one