Oficiálně: Call of Duty (2016) bude celé ve vesmíru

Vesmír.png
Pokud jste se těšili, že Activision konečně překvapí, tak Vás zklamem, podle spekulací a dnes již oficiálního vyjádření, se nové - letošní Call of Duty bude odehrávat v budoucnosti a celé bude pouze ve vesmíru. Může to ohrozit celou sérii a další prodávané díly?
Už první dny letošního roku naznačovaly, že by se letošní #Call of Duty (2016) mohlo odehrávat ve vesmíru, Infinity Ward totiž přidali obrázek s kosmonautem, který přál "Šťastný nový rok 2016". Spekulace tím nastartovaly - dnes se bohužel potvrdily. Nejdříve o tom dnes napsal anonym říkající si Shinobi602, který přišel již mnohokrát s informacemi, které se nakonec opravdu staly. Dnes řekl, že Call of Duty pro rok 2016 bude v daleké budoucnosti a pouze ve vesmíru. Ihned se začalo pátrat, no netrvalo to dlouho, jeden z tvůrců Call of Duty potvrdil, že připravovaný díl bude opravdu ve vesmíru a v budoucnosti.

Oficiální oznámení hry snad přijde brzy, většinou na něj dochází v Dubnu, může se však stát, že se jej dočkáme až na E3 2016.29.03.2016 14:37:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one