Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Officiální informace hovoří o tom, že se pracuje na Češtině pro Bioshock a Torchlight 2

bioshock.png
Když už vyjde konečně titul, který dostane tak vysoké hodnocení, jako Bioshock Infinite s hodnocením 9.5 / 10, nebo Torchlight 2 s 9.5 / 10, tak nedostanou češtinu. Což je samozřejmě škoda a fanoušci jsou pohořčeni. Dnes pro Vás máme ale dobrou zprávu.


Výrobce hry Bioshock Infinite oznámili, že o Český předklad žádali, ovšem to bylo zamítnuto, kvůli nízkému předprodeji, celý článek čtěte zde.

Jak už to tak bývá, češtinu si někdy češtiní fanoušci vytvoří sami. Například Dead Space 3, GTA IV nebo LA Noire, hry, kde nevyšla čeština  a přesto jsme si ji my češi dodělali. To samé čeká Bioshock Infinite a Torchligt 2.

Bioshock Infinite:

Na českém překladu se již pracuje. Tým, který češtinu vytváří se skladá z přibližně 6 lidí, podle officiálního článku by mohla být čeština hotová do konce května. Jako důkaz pro Vás máme video, to si můžete pustit níže.

Torchlight 2:

Pokud by jste chtěli češtinu i u téhle hry, musíte nejdřív zaplatit výrobci překladu. Dnes se samozřejmě nic nedělá zadarmo. Přispět můžete minimální částku 100 Kč. Kdy bude čeština pro tuto RPG, to se ještě neví.
.
21.04.2013 15:43:59
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one