Officiální fotografie Playstation 4 ovladače

ps4.png
Včera na officiálním meetingu Playstation byl zveřejněn finální vzhled ovladače PS4. Máme pro Vás 4 kvalitní fotky. Podle SONY se ovladač časem může lehce změnit nebo se ještě minimáln změní, každopádně vypadá skvěle a má několik vychytávek.


Ovladače mají nový senzor, díky kterému budou ovladače dost citlivé. Dotyková plocha mezi duely umožní další možnosti ve hře, přidá tak o několik více schopností ovladače.

Ovladač má také reproduktor, díky kterému můžete komunikovat s přáteli či hráči ve hře. Dualshocky jsou nyní vylepšeny pro pohyb, citlivost a drží se mnohem lépe (nesklouzne Vám prst). Změněné byly i tlačítka L2 a R2, jsou lépe tvarovány a lépe na ně dosáhne každá velikost rukou.

Tlačítko SHARE opravdu na ovladači je. Zachytí snímek a uloží do paměti, dále jej můžete nahrát na sociální sítě, s kterými se propojíte. I video o délce 15 minut můžete nahrávat a dát jej jednoduše na YouTube.

LED světelná plocha na horní straně ovladače slouží například k tomu, aby jste viděli, zdali je Váš nepřítel raněn nebo si můžete změnit barvu při hře více hračů na jednom PS. 
.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
21.02.2013 13:25:12
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one