Od roku 2016 si za YouTube budem moct platit 300,- měsíčně, proč?

LOGO YOUTUBE.png
YouTube.com v posledních dnech rozesílá větším stránkám informaci o možném předplatném, které podle oficiálních informací začne od roku 2016. Vypadá to na 300 KČ měsíčně a k čemu že to vlastně bude? Například neuvidíte reklamy na YouTube a stránky, které nahrávají videa budou mít...
O předplatném slyšíme dnes vůbec po prvé, přichází stím server The Verge a podle jejich slov (ještě se neví všechno, jen první zmíňky) se předplatné vyšoupne na 300 KČ měsíčně. Nabídne například kompletně web bez reklamních bannerů, odkazů nebo otravných reklamních videí během přehrávání klipů. Jednou z mnoha dalších věcí je umožnění nastavení Vašeho nahraného videa, nechat zhlédnout pouze uživatelé s předplatném.

Jak se bude služba jmenovat je zatím ve hvězdách, každopádně i možná Vám přišel tento email, zkontrolujte si schránky. Jaké další výhody bude předplatné nabízet zatím nevíme, každopádně budeme informovat.

Teď mě tak napadá, oni asi tvůrci YouTube vydělávají měsíčně málo, že ještě chtějí jaké si předplatné. YouTube.com si denně vydělá desítky miliónů dolarů.

Co na takové předplatné říkáte vy?09.04.2015 13:21:13
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one