Obsidian oznámili novou MMO a spustili registrace do BETA testu

skyforge.png
Obsidian před několika dny oznámili tankovou MMO a dnes oznamují další plánovanou MMO, tentokrát ve sci-fi světě, máme pro Vás základní info, obrázky a video ze hry. A co že vlastně bude dobré na této masivně multiplayerové hře? Bude Free-To-Play přes stránku My.com.
Webové stránky My.com jsou ještě do těchto dní zcela neznámé, ovšem začínají se proslavovat díky Free-to-play hrám, které najdete zatím jen a pouze tam. Jako první se objevila hra #World of Speed, včera jsme Vás informovali o další hře zdarma - MMO tanky #Armored Warfare a dnes tu máme další MMO, jen ze sci-fi světa - #SkyForge.

Nejdříve začnete jako "batole" a pomalu a jistě se budete vývíjet na pořádného šampióna. Tvůrci slibují neomezený vývoj postavy a vizuálně efektivní boje. K dispozici bude také otevřený svět a ten bude potřeba prozkoumat a spolupracovat s dalšími hráči. A těch hráčů nebude málo, na jednom serveru bude klidně až milióny hráčů, i to dokazuje, jak velký bude svět. Jen si zkuste představit milióny hráčů na jednom serveru. 

Další informace budou snad již brzy k mání, nevypadá to vůbec špatně, více informací včetně možnosti přihlásit se do BETA testu naleznete na oficiálnách stránkách.
#SkyForge vyjde možná ještě letos (2014)
5.jpg
1.jpg
8.jpg
3.jpg
7.jpg
6.jpg
2.jpg
4.jpg
21.03.2014 10:10:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one