Obří aktualizace pro No Man's Sky je tady

No Man's Sky.png
Před několika dny jsme Vás informovali o blížící se velké aktualizaci pro No Man's Sky, která by měla změnit (zlepšit) herní zážitek na dosud kontroverzní hře, která se dostala do seznamu zklamání roku. Nový update "Foundation" by ji měl postavit na nohy, je ale opravdu tak dobrý?
Snad na každém herním webu jste se mohli dočíst, jak hodně #No Man's Sky zklamalo hráče. Není divu, vývojáři naslibovali hory doly, nic z toho ale nebylo. Velmi očekávaný multiplayer Hello Games vypustili uplně. Více jak polovina hráčů tak hru vrátilo, ostatní se do hry vracejí jen zřídka. 

Po slíbeném velkém updatu "Foundation", který má údajně změnit celkově snad všechno ve hře se zájem hráčů zvedl, jenže je opravdu tak dobrý? Je, opravdu mění snad všechno, s čím jsme doposud pracovali. 

Nové herní módy:
  • Normální mód: Klasický mód, který na Vás čekal při spuštění hry.
  • Kreativní mód: Hráčům se otevře celý vesmír a budování základen.
  • Survival mód: Hra pro náročné, hra se celkově změní na pravý survival.
Tvorba základen

Nová aktualizace přináší také tvorbu základen, které můžeme upgradovat, zvětšovat a využívat je například pro pěstování. Říkáte si, že je zbytečné vytvářet základny, když máme nekonečný věsmír a planetu, na které jsme zařízení postavili už nemusíme nikdy najít? Není to tak, zkrátka si vytipujte planetu, postavte si základnu a klidně odletťte. Na Vaší základu se totiž můžete teleportovat! Postavenou pevnost si můžete vybavovat dle libosti a dovnitř si konce najmout zaměstnance.
1.png
Farmění

Díky základně si můžete začít pěstovat materiály, které se Vám budou rozhodně počas hry hodit. Aktualizace totiž přináší i vybavení základen, farmit tak můžete jak venku, tak uvnitř. Se sklízením Vám může pomoct člověk, kterého si najmete. 
2.png
Kempování

Na jakékoliv planetě si můžete postavit "camp", ve kterém si můžete uložit hru. K výrobě campu budou samozřejmě potřeba suroviny. Tato věc je doporučena spíše hráčům, kteří se pustí do Survival módu. Tyto domečky slouží ale i k více věcem, jako je například hledání subjektů a surovin.
3.png
Nákladní vesmírné lodě

Zakoupit si nově můžete také velké vesmírné lodě, ty neslouží k Vašemu cestování, ale také k výrobě věcí, které si můžete kdykoliv z lodi teleportovat k sobě. Loď také můžete dost upgradovat, jako přidávat jí další a další místnosti, do kterých se samozřejmě vejde více věcí. I zde můžete nabrat specialisty, kteří Vám se vším pomůžou.
4.jpg
Nové zdroje a technologie

Ve světě nyní najdete mnohem více prostředků a zdrojů, jde až o desítky nových!
resources-1.png
Přepracované uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní bylo upraveno tak, aby bylo jednodušší a lépe vizuální. Upraveno bylo téměř všechno důležité. Od invetntáře po ukazetele v HUDu.
5.jpg
6.png
 
Velký update "Foundation" je právě ke stažení jak na PC, tak PS4. Je větší, než se předpokládalo, ale stojí za to. První zmíňky hráčů jsou velmi pozitivní. Níže ještě doprovodný trailer.27.11.2016 16:14:42
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one