O konzoli Xbox One X je větší zájem než o PS4 Pro

Xbox One X.png
Amazon právě zveřejnil zprávu, kterou by ani ve snu asi nikdo nečekal, o ještě nevydanou konzoli Xbox One X, která vyjde až na konci roku 2017 je velký zájem, dokonce větší, než v případě upgradované konzole, PlayStation 4 Pro. A to i ti nejvyšší analytici předpokládali pravý opak.
Ještě před pár týdny se analytici z celého světa dušovali tím, že o konzoli #Xbox One X nebude tak enormní zájem, jak si asi Microsoft myslí, dle nich hráči nepotřebují za každou cenu rozlišení 4K, vždyť tolik 4K monitorů/TV v rodinách ještě není a proč kupovat další konzoli za cca 14.000 Kč, když už většina konzolistů má PS4 či XONE, které svůj výkon stále mají?

Zdálo se to jako rozumné vysvětlení, proč by o XONE X neměl být zájem, jenže, Amazon tvrdí něco jiného, a komu jinému věřit, než největšímu prodejci světa?

Amazon před pár hodinami informoval přes oficiální síť na Twitteru, "O konzoli Xbox One X je větší zájem, než o PlayStation 4 Pro." Pokud se tato informace potvrdí, bude to velké boom, hlavně pro Sony, které dorazí s PlayStation 5 až za minimálně rok. 
DH8TEhkXsAAfRkt.png25.08.2017 22:46:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one