O čem bude další film a hra Harry Potter?

h1.png
Před dvěma dny jsme Vás informovali o možném pokračování vele úspěšné knihy, filmu no a vlastně i hry Harry Potter. Ted už je to officiálně potvrzené, sama autorka knih osobně řekla, že rozhodně další kniha bude a možná ne jedna, už víme i informace o ději.


V novém #Harry Potterovi 8 (zatím ho značme jako osmičku) nebudete hrát tak uplně za Harryho. Podle officiálních informací se totiž vrátíme o 70 let dříve, než Harry nastupoval do Bradavic. To přesně odpovídá na naší narážku z 14.9. 2013, kde jsme Vám psali o tom, že Harry i Hermiona řekli, že v dalším díle hrát určitě nebudou a ani nechtěji. Harry nechtěl už hrát Harryho a Hermiona už nechtěla hrát vůbec.

Co to vlastně znamená? Hlavní roli zde budou hrát Harryho rodiče za mlada. K nim samozřejmě můžeme zařadit i profesora "Snejpa", který se s Harryho maminkou dost bavil. Těchto známích tváří za mlada by jsme měli vidět více.

Jedná dobrá zpráva? Knihu bude psát sama velká autorka Rowlingová. Takže počít můžeme se skvělou knihou do sbírky, perfektním filmem, který budou točit to samé studio, ovšem bojím se herního vydání. Poslední díly "herní" nebyly zrovna úspěšné a připomínaly spíše TPS střílečku, než dobrodružnou adventuru.

#Harry Potter 8 by podle odhadů mohl vyjít klidně v roce 2016.comments powered by Disqus
16.09.2013 07:05:07
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one