NVIDIA oznámila vylepšenou službu GeForce Now - aneb nové hry na starých PC

GeFroce Now.png
Veletrh CES 2017 je definitivně u konce, tam nechyběl gigant NVIDIA, který ne jen, že ukázal záběry z Mass Effect: Andromeda, představil také výrazně vylepšenou službu GeForce Now. Díky rapidně upgradované verzi si budeme moct už brzy zahrát nejnovější hry na ULTRA i na starých PC.
NVIDIA čerstvě oznámila vylepšenou službu GeForce Now, díky které si i na starém počítači, notebooku či dokonce Macu budeme moct zahrát nejnovější grafické pecky, jako Battlefield 1, Watch Dogs 2 nebo The Witcher 3 a další chystané tituly. To vše díky cloudovému propojení našeho PC s virtuálním PC a grafické karty GTX 1080, kterou nám NVIDIA "propůjčí" včetně celého počítače. Jediné co taková služba vyžaduje je kvalitní internetové připojení, podle oficiálních stránek, alespoň 25 Mbps. 

Mezi další výhody patří například plná podpora klientů Steam, Origin, Uplay, GOG i Battle.net, jakou koliv svou hru přes tyto klienty si můžete v GeForce Now užít. Velká aktualizace již dnes běžící služby dorazí v průběhu Března letošního roku. Cena se odhaduje na cca 1 hodina / 30 Kč. 08.01.2017 07:13:28
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one