Nový God of War by se nakonec nemusel jmenovat Ragnarok

Pamatujete na oznámení nového God of War, kde se objevil také "podtitul" Ragnarok? Nemuselo jít o název dalšího dílu.

Článek  Úterý - 1.6. 2021
Zhruba v polovině září minulého roku Sony a Studio Santa Monica oznámily nový díl populární série God of War, kde použily "podtitul" Ragnarok. Všichni hráči, ale i herní deníky tak předpokládali, že Ragnarok bude názvem dalšího pokračování, nicméně po včerejší reakci Sony to vypadá, že by snad mohlo jít pouze o pracovní název hry.

Sony se před pár hodinami pochlubila, s jakými nejlepšími hrami se počítalo letos a s jakými v brzké budoucnosti. Na seznamu nechybělo například Horizon: Forbidden West, Gran Turismo 7, Ratchet & Clank a neposlední řadě také God of War: Ragnarok, kde byl přímo vyznačen podtitul Ragnarok. Obrázek s informacemi a logy her byl po chvilce smazán a upraven, použité logo "Ragnarok" totiž vytvořili fanoušci, nikoliv Studio Santa Monica. 

Otázkou tak bylo, je Ragnarok opravdu podtitulem nového God of War? Odpověď prozatím není jasná, nicméně podle vyjádření Sony nešlo o název hry, ale jen "označení", je tedy více než pravděpodobné, že při letošním odhalení hry už žádné Ragnarok neuvidíme.
Vlevo můžete vidět chybu člověka, který připravoval grafiku, použil fanouškovské logo, které běžně najdete na internetu, nejde o oficiální práci studia. Vpravo už jde o prozatím jediné ofiko logo.
beforeafter.jpg
 God of War Ragnarok
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
God of War Ragnarok.jpg
01.06.2021 07:52:18
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one