Nový DOOM přinese další informace až v roce 2015

doom.png
Tvůrci nás tak pěkně navnadili, když oznámili brzkou BETA verzi, ukázali první teaser ze hry, nalákali všechny na letošní QuakeCon 2014, kde ukázali také gameplay ukázku a ve finále? Oficiálně jsme dostali zprávu, že další informace o DOOM se dozvíme nejdříve v roce 2015.
Id Soft byli vlastně nuceni hru oznámit a ukázat první hratelnou ukázku, tolik spekulací ohledně 4. dílu si už vývojáři nemohli dovolit. Většina hráčů už ani nedoufala, přesto, že se všude oficiálně objevovalo BETA verze DOOM již brzy. Ona tak brzy nebude. 

První teaser jsme mohli vidět už před měsícem, ten prý nebyl ale absolutně ze hry, nýbrž jen renderovaný filmeček, asi aby se neřeklo. Teaser byl viděn na E3 2014, na stejném festivalu také tvůrci oznámili, že na QuakeCon 2014 uvidíme gameplay ukázku, tu ale bohužel viděli pouze návštěvníci, na veřejnost se bohužel nedostane a to možná ani ne letos. Jenže letos ne jen, že neuvidíme ani ukázku, ale nedozvíme se žádné větší informace, hra totiž byla před několika měsíci zrušená a opět obnovená. Proto se vydání hry může dotáhnout až na rok 2016.

Jen doufejme, že to nedopadne jako posledně s DOOM 3, který se odkládal hned několik let.
DOOM 4 vychází někdy 2015 - 2016 pro PC, PS4 a XONE
22.07.2014 10:51:17
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one