Nový díl Need for Speed možná ještě letos

nfs.jpg
Na internetu koluje velmi zajímavý obrázek, který ukazuje hry od EA a vydání jejich her dle quartalu. Na Q3 (tedy klidně někdy za pár měsíců) je vypsaný zatím neoznámený díl Need for Speed. To ale není vše, podle obrázku se někdy začátkem roku dočkáme i další neoznámené hry.
V EA asi jasně pochopili, že vydávat každý rok Need for Speed, kterému klesá hodnocení, není zrovna prozíravé. Proto se rok 2014 vynechal a tvůrci arkádových závodů si asi vše nechali na rok 2015. Již dříve se EA nechali slyšet, že v roce 2015 vyjde nový díl, ovšem od začátku roku (a že to letí) jsme neslyšeli ani zmíňku, tedy až do teď.

Co už asi ale nikdy nemůžeme očekávat, je pokračování Underground, dnes již zkrátka není moderní "tunit" auta přehnanými spoilery, dvoumetrovými křídly a další. Kde by jsme o novém díle mohli slyšet je asi festival E3 2015, který začíná už 16.6. 2015.

To ale není vše, na obrázku níže, který vše asi prozradil, se píše také něco o pokračování Plants vs. Zombies, o kterém také nevíme absolutně nic, vlastně ani jsme nemohli, až do dnes jsme nemohli tušit, že se něco plánuje, Plants vs. Zombies je podle všeho naplánováno na začátek roku 2016, stejně tak parkourová akce #Mirror's Edge 2.
ddd.jpg06.05.2015 07:19:00
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one