Nový Counter Strike je na cestě

logo.png
Už z nadpisu je jasné oč se jedná. Hra Counter Strike je známa po celém světě, dnes a denně jsou miliony lidí připojení k síti a hrají tuto 11 let starou FPS akční hru do dnes. Před několika dny bylo prozrazena na steampowered.com, že se vyrábí nový díl - Counter Strike: Global Offensive.
geader.png
Update: Hra byla officiálně potvrzena na stránkách Valve.
- Counter Strike 1.6: Psal se rok 2000, kdy vydavatel Valve předvedl něco, co vtu dobu bylo unikátní, první FPS hra na světě. Kdo by tehdá řekl, že to za 10 let bude stále nejhranější hra světa. 


- Counter Strike: Source: O 7 let později byla vydána vylepšena verze jménem Counter Strike Source. Hra se moc nelíbila a to hned v prvního důvodu, neni to 1.6 ale Source. Zbraně stříleli jinak, vlastně celý vzhled byl změněný, jediné co zůstalo byla vlastnost a celá pointa Counter Striku.


- Counter Strike: Promod: Rok 2009 nám představil nový Counter Strike. Vydavatelé a vlastně tvůrci hry se snažili o to, aby se předešlo problému, který vyčetli fanoušci ze Source. CS Promod měl napodobit nejstaršího Counter Strike a udělat ho do vzhledu Source. Takže stížnosti hráčů, že zbraně střílí jinak a další byly vyslyšeny. Právě je rok 2011 a Counter Strike Promod stále nebyl vydán officiálně. Po nějakém půl roce vždy vyjde BETA, kde vydavatelé opravili chyby a různé nedostatky. Bohužel jak to tak vypadá, CSpromodu se blíží konec.


- Counter Strike: Global Offensive: Srpen roku 2011 byla zveřejněna nová informace, že Valve má  vydat něco nového, něco co se stalo v roce 2000 tak exklusivní. Nový Counter Strike: GO by měl být zcela jiný a autoři hry chtějí udělat něco, co ještě nezkoušeli. Udělat jednu velkou komunitu lidí, kde se přes internet spojí lidé s PS3, XBOX 360 a PC. Všichni spolu bez vyjímek budou hrát na serveru a ani nemusíte vědět, že Váš soupěř je na konzoly. Zatím víme jen toto, ale myslíme, že další dny prozradí více. Global Offensive by měl vyjít začátkem roku 2012.

Nejlepší díl Counter Striku ?

Counter Strike 1.6 (12 | 34%)
23.08.2011 17:44:05
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one