Nový Bioshock odložen kvůli GTA-V ?

bio.png
Před několika týdny jsme Vás informovali, že se spekuluje něco ohledně GTA V a jeho vydání. Analytici jej typli na říjen letošního roku, to samozřemě byl pouze typ. Teď ale přichází další zpráva ohledně Bioshocku a GTA V, čtěte dále!
Už v roce 2011 se spekulovalo, že GTA V vyjde v říjnu. Po té přišlo několik zpráv, že to vypadá až na rok, neboli jaro 2013. Někdy kolem začátku roku 2011 se objevily první předobjednávky plánované na vydání opět v říjnu. Takže jsme se vrátili zpět na začátek.

Druhý měsíc letošního roku nám výrobci ukázali informace, bohužel nedali vědět ani přibližné vydání a tak se typovalo, že GTA opět vyjde až v roce 2013, důvod byl jasný, jelikož je výrobce RockStarGames a každou chvíli vyjde Max Payne 3 (a že R* nevydává hry tak blízko za sebou).

Jenže včera 9.5. se na stránkách Bioshocku objevil článek, kde informují fanoušky, že hra vyjde až v únoru 2013. Důvod sami nenapsali. Tento krok jeden z Analityků hned okomentoval. Dle něj se Bioshock přesunul právě kvuli GTA V. Opět nám k tomu dal i důvod. Jelikož hru GTA 5 i Bioshock: Infinite vydává stejný vydavatel Take-Two, tak nechtějí vydat dvě hodně očekávané hry najednou nebo blízko za sebou. 

Tento krok a spekulace nás opět vrátili na říjen. RockStar stále mlčí a nic jako vždy moc neprozradí. Na co si ovšem musíme počkat, je E3 2012, které bude probíhat v Los Angeles už za měsíc! Takže ať Rockstar chce nebo ne, o GTA 5 prostě prozradit něco bude muset. Hlavní je, že R* na E3 je přihlášen už dobrý půl rok.
Zobrazit více novinek o  -  Grand Theft Auto: VBioshock: Infinite
Co by jste chtěli radši dříve?

GTA 5 (23 | 72%)
Bioshock: Infinite (9 | 28%)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4144"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
GTA V je hovadina smiley
GTA jede!! smiley
gta je nejlepší serie na světě
pico jebe ti gta je dost narocne a drahe a bioshock je lepsi ne kazdy zboznuje GTA
Jsi asi kretén ne?Bioshock je pecka!!!!
bioshock at jde doprdele ta dvojka byla pic..... to ani nemusi vydavat gta je bezkonkurencni!!!smiley
13.04.2014 13:15:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one