Nový BioShock má vyjít jako první na PlayStation 5

Člověk, který občas přinese později oficiálně potvrzenou spekulaci se opět ozval, BioShock má být dočasnou exkluzivitou Sony.

Článek  Pondělí - 31.5. 2021
BioShock next-gen.jpg
Že vzniká nový díl série BioShock víme už od roku 2019, kdy oznámilo zahájení prací zbrusu nové studio Cloud Chambers založené vydavatelstvím 2K Games. O rok později 2K Games natěšené hráče informovalo, že BioShock je roky daleko, to mohlo naznačovat, že vydání proběhne někdy mezi 2022 až 2023, platformy byly stále tajemstvím, nic nenaznačovalo, že by snad mělo jít o exkluzivní hru pro PlayStation.

A právě to nyní tvrdí YouTube kanál XboxEra, který už párkrát přišel s informací, která se později ukázala jako realná, bylo jich ale také dost, které byly tak maximálně vycucané z prstu. Kanál v čase 1:00:55 tvrdí, že nový BioShock bude buď úplnou exkluzivitou, či pouze dočasnou pro konzole PlayStation. Pokud se ptáte na náš názor, tak je téměř jisté, že pokud o exkluzivitu opravdu půjde, tak jedině tu dočasnou na pár měsíců, maximálně rok (obvykle jde o 3 až 6 měsíců).

BioShock pod novým studiem vzniká zhruba druhým rokem a podle inzerátů na oficiálních stránkách již využije nový Unreal Engine 5.
 BioShock
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
31.05.2021 10:38:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one